הרשמה לתוכנית 'קדם' מחזור ד' תשפ"ג

נפתחה ההרשמה לשנת תשפ"ג לתוכנית 'קדם' ['עוז וענווה' לשעבר] מחזור ד',


אם חשוב לך להבין את הסוגיות התרבותיות החברתיות שנמצאות בשיח הציבורי בצורה מעמיקה, אם חשוב לך להשפיע עליו. אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בעשייה הציבורית.
מקומכם אתנו, 

הצטרפו לשנה מעניינת, מחכימה ומאתגרת.קצת על התוכנית:
תכנית 'קדם', מבית מכינת 'בני דוד', מיועדת לבוגרי הציונות הדתית המכוונים לעשייה והשפעה ציבורית בתחומים שונים, במגזר הציבורי ומחוצה לו. התכנית פועלת להכשיר סטודנטים בעלי רקע תורני רחב ויציב, להיות אנשי אמונה ומעשה אשר יתרמו לעיצוב הזירה הציבורית במדינת ישראל באמצעות השתלבות במסלולי ניהול במערכות ציבור או באמצעות פעילות ציבורית חוץ מערכתית.
התכנית עוסקת בסוגיות התרבותיות וציבוריות האקטואליות המשפיעות באופן ישיר על הזירה של מדיניות ציבורית, כגון זכויות אדם ושוויון, מדינת לאום וציונות, משפחה והתנועה הפמיניסטית.
בשנים האחרונות, אג'נדות פרוגרסיביות השפיעו באופן רדיקלי על הזירה התרבותית בעולם ובישראל, והמאבקים בזירה התרבותית גולשים במהרה לתחומים השונים של העשייה הציבורית בכלל והמגזר הציבורי בפרט.
בתכנית אנו שומעים סקירות בסוגיות אלה, הגותיות ואקטואליות, מפי הוגים, אנשי עשייה ורבנים. מתוך יניקה מתורת ישראל אנו פועלים לגבש עמדות ביחס לנושאים על סדר היום לקראת השתלבות בעשייה.
למתאימים ניתנת מלגה.

לחצו כאן להרשמה לראיון
 


 

רוצים להבין יותר על מה התוכנית, צפו בפודקאסט שהכנו בשבילכם -


  לחצו כאן להרשמה לראיון
תפריט תפריט