תוכניות העצמה
'צוערים לשירות המדינה' היא תכנית מצוינות שתכליתה להכשיר ולקדם עתודה ניהולית נושאת שינוי בשירות המדינה. תכנית ייחודית וחדשנית זו חותרת לעצב עתודה ניהולית איכותית, ערכית, ובעלת מחויבות עמוקה לצורכי המדינה ותושביה.
משתתפי התכנית, ייקלטו כעובדי מדינה עם תחילת שלב ההכשרה ויזכו למימון לימודים מלא, שכר חודשי ותנאים ייחודיים נוספים.
'עתידים' פועלת לבניית חברה ישראלית חזקה, תוך מיצוי הפוטנציאל האנושי בפריפריה לתועלת הפרט, החברה והמשק, באמצעות טיפוח מצויינות, השכלה גבוהה ומתן כלים להשתלב במרקם העשייה של החברה הישראלית.
התכנית פועלת להקטנת הפערים החברתיים והכלכליים בין הפריפריה למרכז. ומאפשרת לצעירים מובילים מהפריפריה להשתלב בליבת הכלכלה והחברה של מדינת ישראל, זאת על-ידי חינוך למצוינות ולימודי טכנולוגיה ומדעים.
“קריאת כיוון” מאתרת אנשים אשר הוכיחו מצוינות, תרמו מזמנם וממרצם למדינת ישראל ומעוניינים
למצוא דרך להמשך עשייה והשפעה בחברה. התכנית ממיינת, מפתחת, מכשירה ומלווה את אותם אנשים בדרך לקריירה של משמעות והשפעה במגזר הציבורי.
להשפיע קרוב , להגיע רחוק.
לנהל, להוביל ולהשפיע על השלטון המקומי בפריפריה.
אנחנו מחפשים אתכם !
צעירים מצוינים ערכיים, מחויבים לשליחות ציבורית, בעלי כישורי ניהול והובלת שינוי, הרוצים ללמוד לתואר ראשון או שני במסגרת יוקרתית ולפתח קריירה בתפקידי מפתח בשלטון המקומי.
ארגון מעוז פועל לקידום חוסנה החברתי-כלכלי של מדינת ישראל ע”י איתור, הכשרה, רישות והאצת מנהיגים מחוללי שינוי, ממלכתיים וערכיים. הארגון משמש כפלטפורמה מכפילת כח לקידום פעולות ומהלכים משמעותיים ומשותפים עבור מנהיגות תלת מגזרית, המתמודדת עם אתגרי הליבה של מדינת ישראל.
אם אתה עוסק בחינוך או בניהול בכיר למעלה מחמש שנים ואתה שואף לקחת חלק בבנין העתיד של מדינת ישראל אתה מוזמן להכנס לקישור ולהחשף לתוכנית חדשה לבניית עתודות מנהיגות לדרך הבכיר במערכת החינוך.
חותם היא תכנית שמטרתה לאפשר לתלמידים בישראל, בעיקר לאלה המגיעים מריבוד חברתי נמוך, לפגוש מורים צעירים, מוכשרים, בעלי חזון ומוטיבציה גבוהה להטביע חותם במערכת החינוך.
על פי החזון שלנו, בבוא היום - כל ילד בישראל יקבל חינוך מעולה אשר יאפשר לו לבחור את עתידו בלא קשר לרקע ממנו הגיע. התכנית שואפת לקיים רשת איתנה של מנהיגים צעירים בעלי השפעה, שבכוחם ליצור שינוי במערכת החינוכית ולתרום לשיפור פני החברה הישראלית בכללותה. בוא והצטרף !
נפתחה ההרשמה לתכנית חדשה - עתודות לדרג הבכיר בשלטון המקומי! אם אתם רוצים להוביל שינוי, רצון להרחיב את העשייה וההשפעה. מוזמנים לקרוא יותר על התכנית ולהגיש מועמדות עד ר"ח ניסן. לחצו לפרטים.
תפריט תפריט