ישיבה לבוגרי צבא
אתה לקראת שחרור או אחריו?
אתה רואה את החיים לפניך – לימודים, עבודה, חתונה, משפחה. והשאלות עולות: מה לעשות? איפה לגור? מה המשימה?
אתה כבר לא באותו המקום הנפשי והרוחני שהיית בו לפני הצבא, אבל אתה גם לא לגמרי נמצא במקום שאתה רוצה להיות לפני שאתה מסתער על כל משימות החיים. 
בשלב זה רובנו מבינים שהמשימה האמיתית בחיים זה להיות יהודי אמתי. 
כדי להיות יהודי אמתי אתה צריך להיות בן תורה, בן אמונה, וכדי להיות בן תורה ואמונה אתה חייב, עכשיו אחרי הצבא, לשבת ולשקוע בתכנית מלאה ומקיפה של תלמוד תורה. אנחנו מאמינים שכדי למלא את המשימות שלנו בחיים, המשימות שעם ישראל דורש מאתנו, אנו חייב תקופה רצינית של לימוד תורה רציני: בניית יכולת לחשוב ולהשקיף על העולם כיהודי אמתי של זמננו המיוחד, מתוך לימוד גמרא בעיון ובקיאות, העמקה באמונה, מבט אמוני אמיתי על חיי המשפחה, זוגיות וחינוך, דרך אמיתית וישרה לעיצוב האישיות ותיקון המידות. 
הישיבה לבוגרי צבא של "בני דוד", עלי, היא המקום בשבילך. בית מדרש עם אווירה מיוחדת. כולם כמוך בוגרי צבא, שבגרו כבר ומבקשים העמקה בשאלות הזהות והתרבות בחברה הישראלית בת ימינו מתוך מבט של תורה.
בבית מדרש ייחודי זה גדלים בתורה ובאהבת התורה, העם והארץ. יש אווירה טובה, חמה ורצינית כאחת, המאפשרת ללמוד תקופה משמעותית, בליווי צמוד של צוות רבנים מנוסה, המסייע לגדול ולהיבנות בעולמה של תורה. זוהי התכנית הנותנת מענה רוחני מיוחד שמתאים לבוגרי צבא. 
מתוך בית המדרש ממשיכים לחיים: ללימודי חול גבוהים (עם אפשרות לשלב בין הישיבה ובין לימודים אקדמאיים), לעולם העבודה או להמשיך בעולם התורה וההוראה.

תפריט תפריט